Neomobile Yeni Hizmetlerini DigitalGO ile Sunuyor

Mobil, markasız ürün, dijital pazarlama ve teknoloji konularında uzman 150 çalışanıyla, genel merkezi Roma’da olan Neomobile, yeni markası DigitalGO ile mobil operatörlerin ve firmaların dijitalleşme süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Neomobile ülke müdürü Özlem Bayram’a  yeni markaları DigitalGO ile nasıl bir hizmet vereceklerini sorduk. Bugüne kadar Neomobile olarak dünyada 40 operatör ve diğer iş ortaklarının dijital dönüşüm yolculuklarına destek veren, 7 global ofisi olan, kapsamlı dijital servisler ve çözümler sağlayan Neomobile’ın, DigitalGO ile dijital pazarlama kurallarını yeniden şekillendireceğini iletti.

Yeni markaları ile birlikte firmalara; doğru kitleye ulaşmaları, müşteri deneyimini geliştirmeleri ve kârlılıklarını arttırmalarına yönelik destek olacaklarını iletti. Dijital dönüşümün artık bir tercih olmadığına değinen Özlem Bayram, teknolojisini ve stratejilerini hızla uyarlayabilen bir sistem kurulmasında özellikle telekomünikasyon firmaları ile işbirliğine gideceklerini söyledi.

İyi teknolojinin anahtarının insan için çalışması olduğunu vurgulayan Özlem Bayram, işletmelerin boyutu ne olursa olsun, güçlü bir dijital dönüşüm stratejisiyle başlayan ve işletme hedeflerine uyacak doğru teknolojiyi seçen kurumların kârlılıklarının da bu oranda iyi olacağını söyledi.

2018’den itibaren Neomobile grup, Telco VAS pazarında ve dijital pazarda iki farklı marka ile, Neomobile ve DigitalGO olarak operasyonlarını sürdürecek.

Neomobile Yeni Hizmetlerini DigitalGO ile Sunuyor” üzerine 3 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan mısınız? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.