Mobilcadde SEO ve Falan Filan

SEOMobilcadde.com benim aksesuar alırken baktığım en güzel sitelerden. Site güzel, ürünler kaliteli, teslimat hızlı ve plastik kılıfı havalı poşete sararak kalbimde yer etmiş güzel bir e-ticaret sitesi.

Aha yukarıda link verdim SEO, SEM, backlink, follow, nofollow pffff. Tabi ki vereceğim bir siteden bahsediyorum. Ayrıca kendilerine İTÜ Sözlükte bir giri yazdım, bir de twitter da mention ettim.

Peki bunları yaparken SEO kafamda mıydı? Hayır. Ben SEO ile kafayı yemiş değilim. Ama bu yaptıklarım ve bu yazı onlara SEO başarı olarak dönecektir. En azından ben gerçek bir kişiyim. Sitelerden satın alınan 1000 tweeter’dan biri değilim.

Ya o kılıf poşede konmasa ne olur? 80. kattan düşse, üzerine ağırlık binse ne olur? Ama sarmışlar, belki ezilir, belki bir şey olur diye. Bu hizmet çok hoşuma gitti ve heryerde bahsettim kendilerinden.

Ey SEO ahalisi bizim sitelerimize de insanlar gelsinler, beğensinler, link versinler istiyorsak önce hizmetimizi, ürünümüzü güzel yapacağız. Doğru ve ilkeli çalışacağız. Google’da birinci sırada çıkmak isteyen site sahibi sorum sana; Sen verdiğin hizmette 1. sırada mısın? Sattığın ürün 1. sırada çıkmaya yetecek kadar özel mi? Değilse git önce işini yap. Millete SEO SEO diye gelip kafa şişirme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan mısınız? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.