İçeriklerimi Lütfen Çalın

İçerik kopyalama sorununa şu yazıda değinmiştim. Keşke benim yazılarımı da birileri kopyalayıp yayınlasa. Daha çok kişiye ulaşabiliyor olsam. Benim ismim, blog adresim yer almasa da olur. Ne kadar çok ilgili insan okursa benim için o kadar iyi.

Google aramasında benden üstte de çıkabilir kopya içerik. Çünkü benim derdim trafik değil. Hem bildiklerimi ve düşündüklerimi bir kalıba sokmak ve ayrıca yeni şeyler öğrenmeye teşvik olmam. Trafik önemli değil derken şunu kastediyorum; yazılarıma ilgisiz biri bu blog’a girmesin. Kuru kalabalık olmasın. Yeter ki 10 kişi olsak da yorumlaşarak içeriğin değeriği artırsak.

1000 tekil olursa ben blogum, demek ki fikirlerim insanların ilgisini çekiyor derim ve bir sürü yorum gelir. Ama yoldan geçen 1000 kişiye hiç ihtiyacım yok. Hem benim istatistiklerimi bozacaklar, hem de kendi zamanlarını harcamış olacaklar.

Benim içeriklerimin tümünü çalabilirsiniz, bu benim için bir gururdur.

İçeriklerimi Lütfen Çalın” üzerine 2 yorumlar

  1. Sitenizi çok sevdim çok hoş bir blog sayfası olmuş. İçerik çalınma olayına gelirsek keşke yazınızı beğenen siteler yayınlasa altınada kaynak: cancılar.net yazsa kötü olmaz. Ama Türkiye de şu var sitemden link çıkışı yaparsam sitem zayıf düşer, Adres yazarsam adamın sitesini reklam etmiş olurum gibi abuk subuk düşünceler.

    1. Bana göre kaynak da vermese olur dediğim gibi. Bloguma yönelik iyi dilekleriniz için teşekkürler. Amaç çok kişiye ulaşma, isterse benim yazdığım bilinmesin. Ben bu yazıları yazarken hem bilgimi sınıyorum, hem de yeni şeyler öğreniyorum. Olumsuz yorum pek gelmiyor siteye. Keşke gelse de ben de kendimi düzeltsem. Saçmalık dese üzerine konuşsak. Ama sağolun iyi yorumlar geliyor hep 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan mısınız? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.