Apple Store Müjde!

Apple Inc.Dün Apple Store Türkiye’den bir alışveriş yaptım. Bir mikrofon ve ipod shuffle. Başlıktaki “Apple Store Müjde!” bana gelen kargoya verilme ile ilgili bildirim SMS inin ilk cümlesi. Müjde! dediğinde herhalde bir hediye kazandım diye düşündüm. Sonra baktım ki siparişim kargoya verilmiş, yarın gelecekmiş.

Bu lafı kaç şirket söyleyebilir sizce? Yani Apple Store’dan alışveriş yaptınız ve ürünleriniz geliyor. Apple kalitesiyle üretilen ürünler size geliyor, işte müjde bu. Gerçekten mesajı aldığıma sevindim. Özellikle mikrofonu çok merak ediyorum. Yarın kargo bana teslim edilecek. Evet bu güzel bir haber benim için.

Dünyanın en değerli markalarından biri olmanın verdiği güven ve bu güveni sağlayan kaliteli hizmet ve ürünleriyle Apple. Apple kimilerince beğenilmez. Bu genelde telefonlarına olan kötü bakıştan dolayıdır. Oysa bir Mac, Mac OS, ipod, ipad çok kaliteli ürünlerdir. Ve gerçekten baştan savma olmaktan çok uzaktadır.

Bu yazıyı bir Mac Mini ile yazıyorum. Mac OS X’ten çok memnunum. Ayrıca yan ürün olarak sattığı Beats Audio kulaklıktan da çok memnunum. Kulaklık pahalı olabilir, hakkını vermeyebilir ama kesinlikle bir kalite eşiğinin üzerinde.

Kim müşterisine kargo gönderirken “Müjde! kargonuz geliyor” yazabilir. Aksi tepki alıp, “para verdik bir de gelmeseydi” diyebilir. Ama Apple bana bunu hiç düşündürmedi. Gelecek ipod ve Blue mikrofonumu düşününce yarın gelecek olması çok güzel bir haberdi.

Bu kendine güveni, ürünlerine güveni de 1-2 yılda sağlamadı Apple. Başlangıçtan beri ürünlerini kaliteli, sağlam ve bir sanat eseri gibi yaptı. Bravo Apple.

Apple Store Müjde!” üzerine 3 yorumlar

  1. Mağaza açacağına cihazlarının sıvı temasına önem versinler, Garanti Kapsamında olan bu tarz cihazların sıvı temasını kesınlıkle cozlemelerı gerekmektedır. Garantı servısı bu bahanenın altına cok yatıyor. musteri memnuniyetini çok etkilemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan mısınız? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.