Makale Alımı & Satışı – Makale Yazarları

r10.net’de bir forum başlığı bu. Aslında çok şey anlatıyor, içinde “her konuda özgün makale yazılır” tarzı ilanlar görmek mümkün. Her konuda özgün makale yazabiliyorum ve bunu 1-2 $ gibi fiyata satıyorum, bu mümkün mü? Her konuda makale yazabilmek nasıl bir şeydir? İnsan nasıl bu kadar bilgili olabilir veya her konuda uzman?

Bundan para kazanan insanlar var elbette. Bir şey diyemiyorum ama bu Interneti tamamen çöplüğe çeviriyor. Makalelerin alınıp satıldığı, linklerin değişim yapıldığı, yabancı makalelerin google translate ile çevrilmiş versiyonlarının gezindiği bir internet Türk Internet’i.

Bu tür şeylere başvuracak duruma inşallah düşmem. İnternet üzerinde ne yaptıysam bir şeyler vermeye çalıştım Internet’e. Aynı zamanda almaya da. Bu blog şuan günde 5-10 kişi tarafından ziyaret ediliyor ama hiçbir özel çalışma yapmıyorum ve gerek de duymuyorum.

Benim tanıdığım Google beni üst sıralara çıkaracaktır ilgili konularda. Eğer çıkarmıyorsa, bir şeyleri yanlış yapıyorum demektir. Hiç de çıkmayabilirim, doğal arama sonuçlarında kesinlik yoktur zaten herkes bilir bunu.

Biraz üretken olalım, değer yaratalım ki gelir elde edelim. İhtiyacı karşılayalım ki bedelini talep edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan mısınız? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.