Neden Bu Klasik / Banal Temayı Seçtim

“Aaaa abi joomla ile site mi yapılır” sözünün altında yatan düşünceye karşıyım. Yapılır nokta. Eğer civata satan bir şirkete tanıtım sayfası yapıyorsanız hiç uğraşmayın joomla, wordpress ile yardırın. Ne önemi var? Kullanıcının çok umurunda mı sanki?

Ancak bazı yarım bilgili müşteriler bunu diretebiliyorlar. “Bizimkinin kodları hazır olmasın”. Neden? Ben oturup 1 ay uğraşsam bu siteden gelen müşterileri veya geri dönüşleri artıracak mı?

Ben de blog açarken bu düsturu benimsedim. Amacım yazılar yazmak ve bunu en az emek gerektiren şekilde yapmaktı. Ve WordPress bunu gayet iyi yapıyor. Oturup kendi blog sistemi mi yazsaydım? Alemsiniz..

Ekleme : aslında baktım da sıradan ama hoş bir tema. Tam bir görev adamı.

Neden Bu Klasik / Banal Temayı Seçtim” üzerine 4 yorumlar

  1. Joomla ve WordPress bugünün beklentilerini karşılayan en dinamik içerik portal yönetim sistemleridir, bugün baktığımızda bir çok kurumsal firmanın mesela “www.sigorta.com.tr” ninde alt yapısının Joomla gibi sitelerden oluştuğu görülebilir. AA hazır sitemi… diye dert yanan bilmeyen kullanıcılar bu portallarla neler yapılabildiğini görünce .. Sadece; İyiyimiş… cevabını verirler.
    Blogunuz sadece ve güzel bir blogun yazı üzerine kurulduğu varsayarsak en iyi tema seçimini yapmışsınız derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsan mısınız? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.